Turkish flag English flag

HAKKIMIZDA

CEN-AK, 1978 yılından günümüze kadar uzanan iş makineleri yedek parçaları konusunda ihtisaslaşmış teknolojik çözümler üretebilen, müşterilerimize; fiyatın, menşeinin ve zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde  olan deneyimli ve eğitimli kadro yapısı ile hizmet vermektedir. 

1978 yılından 1980 yıllarının ortalarına kadar sadece Caterpillar iş makinaları yedek parçalarını Amerika Birleşik Devletinden ithal eden ve yurtiçindeki müşterilerimize perakende ve toptan olarak sadece orijinal yedek parça satan bir firma olarak başladı. 1980 yıllarının ortalarından itibaren Komatsu iş makinesi ve daha sonraki yıllarda müşterilerimin makine parklarına diğer iş makinelerinin girmesiyle Fiat-Hitachi, Kawasaki, Case, Bomag, Sumitomo, Volvo, Ingersollrand, Daewoo, Huyndai, Mitsubishi, Jcb vs. yedek parçalarının temini ve ithalatı konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet kalitemizi arttırmak amacı ile son 15 yıl içerisinde, bazı iş makinelerin kullandığı değişik marka motorların, (Isuzu, Cummins, Perkins, Mitsubishi) yedek parçalarını direk olarak bağlı olduğu ülkelerden toptan olarak ithal edip müşterilerimize daha uygun fiyata sunmaya devam etmekteyiz.

İş makinaları yedek parçalarının yanı sıra müşterilerimizin şantiye ihtiyaçları olan, Konkasör ve bilumum V kayışlar, Rulmanlar, konveyör lastikleri, dişliler gibi şantiye malzemelerini rekabetçi fiyatlar çerçevesinde ürün yelpazemizde bulundurmaktayız.